Kontrolór kvality

Ponúkam - 04.január 2016
Sme česko-belgická spoločnosť zaoberajúca sa predovšetkým kontrolou kvality autodielov, logistikou a servisných prác. V súčasnej dobe hľadáme kolegov pre rozšírenie nášho týmu.

Náplň práce:
- Vizuálna kontrola kvality dielov
- Kontrola funkčnosti dielov a s tým spojené jednoduché opravy
- Dodržiavanie požiadaviek na kvalitu výrobkov
- Príprava výrobkov na expedíciu (kontrola, opravy, balenie)
- Vedenie požadovanej dokumentácie
- Riešenie procesných problémov a komunikácia vnútri týmu

Požiadavky na uchádzača:
- Min. SŠ vzdelanie
- Podmienkou je znalosť AJ a vodičský preukaz B
- Práca na živnostenský list
- Manuálna zručnosť a zmysel pre detail
- Spoľahlivosť, zodpovednosť a schopnosť rýchlo sa rozhodovať
- Ochota pracovať aj na zmeny, v prípade potreby aj počas víkendu

Ponúkame:
- Firemné ubytovanie a doprava hradené spoločnosťou
- Zaškolenie v danom odbore
- Turnusový pobyt podľa dohody
- Platové ohodnotenie zodpovedajúce kariérnemu rastu
- Práca vhodná aj pre ženy

Radi Vám poskytneme viac informácií mailom alebo telefonicky.
Životopisy posielajte na adresy:
eva.vinohradnikova@jetty.eu +420 732 863 178
mariana.gyurkovicsova@gmail.com +421 917 365 499
Meno: Mgr. Mariana Gyurkovicsová
Telefón: +421 917 365 499
Lokalita: Veľký Krtíš
Cena: Dohodou

Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)

web&design by Michal Šimonfy