Kancelárske priestory - Partizánske

Prenájom - 24.október 2016
Prenajmeme kancelárske priestory v Partizánskom, v budove Biznis Centra Dukas, (bývalé Ogako).

Firma Dukas s.r.o., prenajíma kancelárske priestory vo veľkostiach od 16 m2 v trojposchodovej budove v centre mesta Partizánske.
Budova má výťah a bezbariérový vstup ako aj možnosť bezbariérového pohybu. Biznis Centrum Dukas je chránená alarmom a kamerovým systémom, napojeným na pult mestskej polície.

Kancelárske priestory v priestoroch Biznis Centra Dukas sú nezariadené priestory s plávajúcou podlahou a kazetovým osvetlením priestorov. Priestory sú rozdelené do troch poschodí, z toho prvé poschodie je obchodné.

Na každom poschodí sa nachádzajú pánske a zvlášť dámske toalety a kuchynka s mikrovlnkou a drezom.

Výhodná pozícia budovy Vám poskytuje širokú občiansku vybavenosť. Okrem samotnej pozície budovy v centre mesta, sa v jej okolí do 100 m nachádzajú všetky banky v meste (Prima banka, Tatra Banka, ČSOB, SLSP) či priamo v našej budove sídli banka VÚB. Ďalej je to postavenie MHD, Autobusová stanica, Vlaková stanica, Mestský úrad či UPSVAR atď.

Otváracie hodiny budovy
Pondelok - Piatok - 07:00 - 20:00
Sobota - 08:00 - 14:00
Nedeľa - Zatvorené

Firma Dukas s.r.o. Vám ponúka možnosť prenájmu kancelárskych priestorov v budove Biznis Centrum Dukas v Partizánskom. Dohodnite si stretnutie na dolu uvedenom telefónnom čísle a radi Vám ukážeme naše priestory.
Meno: Tomáš Hanzel
Telefón: 0910998521
Lokalita: Partizánske
Cena: Dohodou


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy