FrontEnd developer

Hľadám - 16.november 2016
Náš tím sa rozrastá, no rýchlejšie rastú naše projekty. Máš chuť na zmenu? Poď nám pomôcť a zároveň zažiť ten skvelý pocit, že tvoj čas a skúsenosti sú dobre využité, vážené a aj náležite finančne ohodnotené.

To všetko v skvelom prostredí so zaujímavými benefitmi. (čítaj nižšie).

PONÚKANÉ BENEFITY

Rýchlo prebehnime samozrejmosti, nech sa môžeme dostať k tým naozaj zaujímavým veciam v nasledujúcom odstavci 🙂 Bežnou je u nás práca na originálnych projektoch, možnosť realizovať sa, flexibilná pracovná doba, po dohode možný aj home-office, mladý priateľský vtipkujúci kolektív, žiadne zbytočne zložité schvaľovacie procesy ako v korporáciách atď.

Veľkou výhodu, ktorú firma SEO Guru taktiež ponúka, je práca v novom sídle v centre, v tichom prostredí a s pekným výhľadom na Bratislavu. Máme tu krb aj s veľkým gaučom (priamo v kancelárii), kuchynku s občerstvením, hernú miestnosť, rozsiahlu záhradu na skvelé teambuildingové grilovačky a opekačky. Do budúcna plánujeme zriadiť posilku a prípadne aj saunu.

POŽADOVANĚ ZNALOSTI

Adobe Photoshop - pokročilá
Javascript - pokročilá
HTML - vysoká
Ďalšie požiadavky:
HTML5, CSS3 a znalosť problematiky responzívneho dizajnu.

Hľadáme spoľahlivého a pracovitého človeka, ktorý má chuť ďalej rozvíjať svoje odborné skúsenosti - baví ho práca v oblasti internetových technológií.

Jednoducho hľadáme ľudí, ktorí by mali záujem vyrásť spolu s firmou.

PLAT: 600 - 1800€/mesačne podľa skúseností a výkonu.

Viac informácií na http://www.seoguru.sk/

Meno: lukackoVAL
Telefón: 421904945310
Lokalita: Bratislava
Cena: V texte


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy