Predám projektor BenQ W1070 s 1.5r záruk

Predaj - 26.november 2016
Predám projektor BenQ W1070 s rozlíšením 1920x1080, 18 mesačnou zárukou, kompletným príslušenstvom (ovládač, káble, krabica) a originál náhradnou lampou zadarmo v cene.

Projektor, konkrétne tento kus je bezchybný, má výborné ostrenie, netrpí žiadnymi závadami, či prachovými časticami. Vďaka tomu je obraz čistý, ostrý a ponúkne zážitok, ktorému sa nevyrovná takmer žiadna lcd led, či oled, práve vďaka gigantickosti obrazu, výbornej farebnej reprodukcii, immerznému zážitku a vynikajúcemu 3D. Z 3.3 metrov obraz dosahuje veľkosti 3.4 metrov na uhlopriečku. Projektor dokáže regulovať veľkosť obrazu a má funkciu vertikálneho polohovania obrazu.

BenQ W1070 je vhodný na filmy, web browsing ako aj pc gaming vďaka 33ms inpug lagu, ktorý je v praxi neviditeľný a teda bezproblémovo poslúži ako náhrada za pc monitor, či TV. Má výbornú svietivosť (z mojej osobnej skúsenosti eco režim je viac než dostačujúci aj na obyčajnej bielej stene). Projektor má na lampe necelých 200 hodín (životnosť jednej lampy v eco mode je 6000+ hodín), v cene je zahrnutá aj nerozbalená náhradná lampa v cene 129€.

Dovôd predaja: Sťahujem sa z podnájmu do bytu kde bohužiaľ nemám podmienky na zariadenie domácnosti v home theater štýle.

Cena: 590€

K projektoru (z Alzy) ako aj náhradnej lampe mám k dispozícií doklady o kúpe. Obe produkty sú v záruke a v bezchybnom stave.

Pri potencionálnom záujme nie je problém si u mňa projektor vyskúšať.

Cena: 590€

Kontakt: abadaman@azet.sk
0948064930
Meno: Peter
Lokalita: Trnava
Cena: 590 €


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy