Acer Aspire E 15

Predaj - 18.marec 2017
Popis produktu:S modelom Aspire rady E sú každodenné aktivity, ako prechádzanie webom, komunikácia a prehrávanie videa jednoduché – vďaka procesorom Intel alebo AMD. Grafické karty NVIDIA alebo AMD poskytujú jemné detaily zobrazenia. Dostatočná pamäť znamená, že môžete rýchle spúšťať aplikácie, a veľký pevný disk zaisťuje dostatok priestoru pre média. Získajte prístup do nového digitálneho sveta so službou AcerCloud, ktorá zdieľa fotografie, videa, hudbu a dokumenty medzi všetkými vašimi zariadeniami behom okamihu. Užívajte si média na displeji CineCrystal HD s podsvietením LED alebo na väčšej obrej obrazovke prostredníctvom HDMI. Pre všetky vaše DVD je naviac k dispozícií optická mechanika (u niektorých modelov). Mobilné možnosti pripojenia sú vždy blízko – vyžadujú len hotspot. Chatujte kdekoľvek tvárou v tvár s webovou kamerou Acer Crystal Eye a s integrovaným mikrofónom. A naviac, keď ste preč, bezdrôtová technológia Wi-Fi® vás udržuje v kontakte. Pokiaľ doma, vaše pripojenie zaisťuje Gigabit Ethernet. Kryt modelu Aspire rady E je príjemne lesklý a notebook sa jednoducho používa vďaka chytrým koncipovaným funkciam. Univerzálna čítačka kariet a port USB 2.0 uľahčujú prenos súborov. Touchpad umožňujúci použitie viac gest zasa ponúka jednoduché ovládanie. Aplikacia Acer Backup Manager rýchle zalohuje a obnovuje systém, takže môžete byť kľudní.

Počítač bol kupovaný za 390,00 €
Je ešte v záruke, málo používaný, pre rokom kupovaný. Počítač je v 100% stave, bolo o ňho 100% postarané ( antivírus Norton, pravidelné čistenie disku) + originálny Windows 10 v slovenskom jazyku. Výrobné nastavenia som obnovil takže je ako nový. Dôvod predaja: prechádzam s notebooku na stolný počítač.
V prípade záujmu mi napíšte na mail alebo ma kontaktuje prostredníctvom správy či hovoru. Cez pracovný týždeň zdvíham až po 15:00.
S počítačom som bol spokojný pretože vo svojej cenovej relácii je jeden z najlepších.
Meno: Filip Dostál
Telefón: 0915032221
Lokalita: Komárno
Cena: 190 €


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy