Hľadáme 3D grafika a C++ programátora do

Ponúkam - 31.marec 2017
Informácie o pracovnom mieste
Nie je ti cudzí Unreal Engine, ovládaš 3ds Max a C++?
Ak si odpovedal aspoň dva krát ÁNO, určite sa nám ozvi.
Hľadáme 3D grafika a C++ programátora do nášho tímu.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- tvorba High, Mid, Low-poly modelov a prostredí pre architektonické interaktívne aplikácie, vizualizácie, animácie a mikro hry pre PC a mobilné platformy
- tvorba fotorealistických textúr a PBR materiálov

Zamestnanecké výhody, benefity:
Flexibilný pracovný čas, priestor v našich kanceláriách.

Požiadavky na zamestnanca:
Dôraz pre detail
Chuť pracovať a rozvíjať svoje schopnosti
Lojálnosť a schopnosť dodržať dohodnuté termíny
Výhodou je bydlisko v Bratislave alebo okolí

Znalosti:
3ds Max – pokročilý
Unreal Engine 4 - pokročilý
Adobe Photoshop – pokročilý

Druh pracovného pomeru:
Živnosť

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu prosíme zaslať životopis a portfólio vlastných prác na info@grandpano.sk

Stručná charakteristika spoločnosti:
GrandPano sa v súčasnosti zaoberá hlavne tvorbou a predajom interaktívnych architektonických aplikácií pre PC a mobilné platformy s využitím virtuálnej reality.

Adresa spoločnosti:
Grandpano s.r.o.
Hattalova 12/A
831 03 Bratislava

Kontakt:
Kontaktná osoba: Ivan Daško
E-mail: info@grandpano.sk

Viac informácií na http://realestate.grandpano.sk/

Meno: Grandpano s.r.o.
Lokalita: Bratislava
Cena: Dohodou

Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)

web&design by Michal Šimonfy