My Bottle - fľaša na rôzne použitie

Predaj - 13.september 2017
My Bottle je novinkou na trhu od roku 2014, má Japonský pôvod, kde zaznamenala aj prvé úspechy a onedlho sa stala celosvetovým hitom, o ktorý sa bloggeri doslova bili. Krátko po jej uvedení na trh, začalo mať o ňu záujem množstvo ľudí, ktorí ju začali kupovať nielen pre seba, ale aj svojím blízkym a známym. Dôvodom týchto veľkých ohlasov, je nie len jej trendový vzhľad ale aj jej zloženie a nezávadnosť. My Bottle bezpodmienečne zaujme Vaše okolie a najmä Vám zaručí dostatočný príjem tekutín, nech už ste kdekoľvek - na cestách,v práci, v škole, v posilňovni, či na prechádzke.

objem fľašky: 500 ml
Odolnosť voči teplote: -40 ℃ ~ 100 ℃
Rozmery:
Priemer: 6,5 cm
Výška: 19,5 cm
Materiál:
Tritan (Tritan sa používa na výrobu detských fliaš)
Polypropylene (Vrchnák MyBottle)

MyBottle má objem 500ml, je vyrobená z prírodnej živice tzv. Tritan, z ktorého sa vyrábajú aj fľašky, určené pre deti. Je vhodná pre naplnenie horúcim čajom / kávou / čokoládou, ale aj pre chladené drinky / ovocné šťavy / čerstvé limonády / coctaily / malinovky... Pripravte si bez obáv ľadový či horucí nápoj - MyBottle je odolná od -40 ℃ do 100 ℃.
Kúpou MyBottle taktiež pomáhate šetriť životné prostredie, obmedziť znečisťovanie nášho okolia PET flaškami, ktoré sa každodenne používaju vo veľkých množstvách. Nahraďte množstvo škodlivých fľašiek za jednu! MyBottle šetrí životné prostredie, prezentuje módny štýl, nieje závadná pre zdravie človeka a je pitným zdrojom, ktorý máte neustále po ruke!
POŠTOVNÉ A BALNÉ: 1,90 €
Meno: majerkova
Lokalita: Púchov
Cena: 6 €


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy