Hľadáme automechanikov

Hľadám - 12.január 2018
Do zabehnutého autoservisu hľadáme šikovných automechanikov s praxou.

Náplň práce: oprava nákladných motorových vozidiel (MERCEDES, SCANIA, RENAULT, VOLVO, IVECO);
oprava osobných motorových vozidiel všetkých značiek;
oprava dodávkových vozidiel (RENAULT, PEUGEOT, CITROEN, FIAT).

Požadujeme: prax v odbore min. 2 roky, vodičské oprávnenie minimálne skupiny B, výučný list, bezúhonnosť, samostatnosť, schopnosť diagnostikovať závady na vozidle, chuť pracovať.
Ponúkame prácu v dobrom kolektíve, pravidelnú mzdu, serióznosť, platový rast a iné firemné benefity. Pracuje sa od pondelka do piatku 7:00 – 16:00.

Platové podmienky: fixná mzda + variabilná zložka, ktorá závisí aj od prístupu ku konkrétnej zákazke a k výkonu práce vyjadrené v % z ceny práce.
Možnosť pracovať na živnosť, TPP, dohodu.

Vaše životopisy zasielajte na nižšie uvedenú mailovú adresu
Ďakujeme všetkým, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať budeme však len vybraných uchádzačov.
Zaslaním životopisu dávate súhlas na spracovanie osobných údajov podľa zákona č. 428/2002 Z. z. a to až do odvolania písomnou formou.
Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 31.1.2018

Kontakt: bartolomej.dorov@gmail.com
Meno: auto.mechanik
Telefón: 0907904952
Lokalita: Košice
Cena: Dohodou

Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)

web&design by Michal Šimonfy