Obchodné priestory 132,06 m2 - 1NP - Ján

Prenájom - 14.marec 2018
Bottova 1

Budova sa nachádza na rohu Strieborného námestia v centrálnej časti Banskej Bystrice, blízko námestia SNP. Je ľahko dostupná z diaľnice. Priamo na námestí sa nachádzajú zastávky MHD a medzimestskej autobusovej dopravy.

Obchodné priestory 1NP

jedná sa o priestory vo vyvýšenom parteri prístupné po schodoch priamo z ulice osobitným vchodom. Služobný vstup je k dispozícii z hlavnej časti vnútorného schodiska. Priestory sú vybavené klimatizáciou, výmenou vzduchu pomocou vzduchotechnickej jednotky a nad posuvnými dverami sa nachádza vzdušná clona na zabránenie úniku tepla v zimných mesiacoch. Priestory sú vykurované centrálnym kúrením z kotolne objektu. K obchodným priestorom prislúcha zdieľaná kuchynka a WC. Meranie spotreby elektriny je zabezpečené samostatným meraním pre každý priestor.

Nakoľko boli do budovy vybudované 2 samostatné vstupy z ulice, je možné obchodné priestory alternatívne rozdeliť na viac (max 2) samostatne fungujúce prevádzky.

výmera 132,06m2 (B1-1NP-01)

Pôdorys k danému podlažiu je k dispozícii na: http://www.bottovabb.sk/ponuka-priestorov/budova/1/poschodie/1np#ponuka-priestorov

Obchodné priestory sú, v závislosti na polohe a veľkosti prenajatej plochy, cenovo na úrovni na 15,- až 18,- E/m2 bDPH/mesiac + energie a sú momentálne pripravené na úpravu pre finálnu potrebu klienta. Budova prešla komplexnou rekonštrukciou vrátane nových rozvodov médií, kotolne, výmeny okien (3 sklá) či zateplenia exteriéru a je z hľadiska energetickej náročnosti zaradená do kategórie A.

Za budovou sa nachádza parkovisko s kontrolovaným vstupom. V prípade záujmu je možné prenajať si parkovacie miesta alebo garážové státie.

Viac informácií o projekte je možné nájsť na www.bottovabb.sk

Obchodné priestory sú pripravené pre finálnu úpravu podľa potrieb nájomníka.

Obhliadka priestorov je možná počas pracovných dní po nahlásení cez telefonický alebo mailový kontakt.

Viac informácií na http://www.bottovabb.sk/

Meno: bottovabb
Telefón: 0919 073777
Lokalita: Banská Bystrica
Cena: 15 €


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy