Nemecko,Waakirchen - opatrovanie/Mníchov

Ponúkam - 16.máj 2018
Do dedinky Waakirchen, ležiacej neďaleko Mníchova, hľadáme pokojnú, srdečnú a skúsenú opatrovateľku (20-65 rokov) k 95 – ročnému pánovi (166 cm, 70 kg). Žije sám v byte, pričom jeho syn s rodinou býva vo vedľajšom byte, v ktorom chovajú jednu mačku, často navštevujúcu aj byt pacienta. Opatrovateľka má zabezpečenú vlastnú izbu s pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient bol zaradený do 2. stupňa požadovaného ošetrovania (z piatich).

Ošetrovateľská služba: domácnosť v súčasnosti navštevuje ošetrovateľská služba za účelom ošetrovania zranení pacienta.

Pohyblivosť: pacient má problémy s mobilitou, existuje u neho vyššie riziko pádu, využíva rolátor aj invalidný vozík (ten používa nerád, avšak bolo by výborné, ak by ho k tomu opatrovateľka motivovala).

Zdravotný stav: pacientovi bola diagnostikovaná demencia, trpí bežnou stareckou zábudlivosťou a prejavuje sa u neho začínajúca inkontinencia (potreba vymieňania hygienických potrieb).

Do náplne práce opatrovateľky spadá osobná opatera (celotelová hygiena, rozhovory, prechádzky, prezliekanie) aj domácnosť (pranie, nakupovanie, varenie – vždy čerstvé jedlá!). Nočné vstávanie je príležitostné, v prípade potreby pacienta navštíviť toaletu. Fajčenie von je povolené. Vyžaduje sa minimálne stredne pokročilá znalosť nemčiny.

Dĺžka turnusu: 1 mesiac (základ); nástup: 26.05.2018

Ponúkaná mzda: 8,84 € (hod/brutto)

Orientačná čiastka za turnus do výšky 1 320 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať:
Koordinátorka L.Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu

Tešíme sa na spoluprácu!

Viac informácií na http://www.vip-pflege.eu/waakirchen-opatrovanie-nedaleko-mnichova-nastup-26-05-2018-potrebna-aspon-stredne-pokrocila-nemcina/

Meno: Agentúra VIP-Complet
Telefón: 0948719494
Lokalita: Bratislava
Cena: V texte


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy