Ponuka pre opatrovateľa/opatrovateľku

Ponúkam - 17.máj 2018
Opatrovanie pre OPATROVATEĽA alebo OPATROVATEĽKU s nástupom ČÍM SKÔR /s mierne pokročilou až pokročilou úrovňou Nemčiny. Do dedinky Sonnefeld, hľadáme skúsenú opatrovateľku pre manželský pár: 81–ročnú pani (160 cm,95 kg) a 84-ročného pána (160 cm,70 kg). Manželia bývajú sami v rodinnom dome. Starostlivosť si vyžaduje prevažne pacientka, jej manžel nemá žiadne závažné ochorenia a potrebuje, aby mu bola opatrovateľka nápomocná pri osobnej hygiene. Opatrovateľka má k dispozícií samostatnú izbu s internetom.

Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 5. stupňa a pacient do 1. stupňa ošetrenia.

Zdravotný stav: pacientka prekonala porážku, je ležiaca. Taktiež je inkontinentná a nemôže, resp. veľmi ťažko rozpráva. Manžel pacientky nemá závažné ochorenia, vzhľadom na svoj vek trpí stareckou slabosťou. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne.

Pohyblivosť: pacientka je ležiaca a je potrebné ju polohovať. Pán využíva pri pohybe rolátor. V domácnosti je k dispozícií aj polohovacia posteľ a výťah.

Dĺžka turnusu : 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, Nástup: čím skôr
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).

Čo sa týka starostlivosti o pacientov, opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť najmä o pacientku (starostlivosť o osobnú hygienu, polohovanie, pomoc pri jedle, prezliekanie). Manžel pacientky potrebuje pomoc pri sprchovaní. Úlohou opatrovateľky je taktiež starostlivosť o domácnosť, čiže varenie a upratovanie. Pacienti ocenia aj spoločnú zábavu, rozhovory alebo čítanie. S pacientom, ak to jeho zdravotný stav dovoľuje, je možné absolvovať aj prechádzky.

Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.

V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach, radi Vám odpovieme na všetky otázky:
Hlavná koordinátorka : 0948 666 881 /t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494 / nabor@vip-pflege.eu

Viac informácií na http://www.vip-pflege.eu/category/volne-miesta/

Meno: Agentúra VIP-Complet
Telefón: 0948688777
Lokalita: Bratislava
Cena: V texte


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy