Cimbalovka&DJ na svadbu, oslavy, eventy

Ponúkam - 21.máj 2018
Dobrý deň,

Hľadáte na Vaše podujatie pravú a temperamentnú cimbalovku, ktorá zahrá okrem virtuóznych skladieb aj známe ľudovky a cigánske piesne?
Tak ste ju práve našli! :-)

Voláme sa "Cigánske Husle", sme vyštudovaní profíci (VŠMU), pochádzame z Bratislavy a účinkujeme viac ako 10 rokov na rôznych kultúrnych podujatiach, svadbách, firemných eventoch, plesoch či ochutnávkach vín po celom Slovensku aj v zahraničí.

Náš repertoár je veľmi bohatý, pretože okrem "klasiky" (Montiho čardášu, Uhorského tancu, cimbalové sólo so zakrytými očami, či skladieb od Paganiniho), hráme aj filmovú hudbu (Piráti z Karibiku, Forrest Gump...), najznámejšie slovenské piesne, ľudovky z rôznych kútov Slovenska, valčíky, polky, tangá a neodmysliteľne v našom repertoári nesmú chýbať nefalšované cigánske (rómske) hitovky ako Načo pôjdem domov, Ide poštár ide či Bubamara!
Ako skúsení hudobníci máme v playliste aj známe ruské, maďarské, české, anglické, nemecké či dokonca aj ázijské piesne, ktorými potešíme Vašich hostí/klientov na medzinárodných eventoch.

Zloženie našej kapely: husle, cimbal, viola/gitara a kontrabas. Spieva náš primáš, aj celá kapela. Oblečené máme buď kroje, alebo elegantné obleky s kravatou či motýlikom a samozrejmosťou sú vyleštené lakovky! :-)

Ak by bolo treba, môžeme zaobstarať ľudového rozprávača, starejšieho, speváka či speváčku, tanečnú zložku (priateľov z Lúčnice), rómsky tanečný súbor, či operných spevákov z SND, s ktorými zvykneme spolupracovať. Taktiež si môžeme priniesť vlastného zvukára s aparatúrou, ktorý môže robiť DJ-a na striedačku s nami...

Čo sa honoráru týka, nie sme nároční - pohybujeme sa v rozmedzí 300-500 Eur - záleží od miesta a dĺžky produkcie.
Vieme vystaviť faktúru.

Dúfame, že sa Vám naša ponuka zapáčila a tešíme sa na prípadnú spoluprácu! :-)

S pozdravom a prianím pekných dní,

Ján Kováč, manažér Cigánskych huslí
Tel.: 0944 468 099, 0944 490 856

Referencie: Mercedes-Benz, Allianz, Metro, Poštová banka, T-mobile, Pilsner Urquell, Samsung, Bratislavský bál
Meno: piano1
Telefón: 0944 468 099
Lokalita: Bratislava
Cena: Dohodou


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy