Ponuka opatrovania pri Švajčiarsku

Ponúkam - 13.jún 2018
OPATROVANIE ležiaceho pána s nástupom ČÍM SKÔR/ potrebná dobrá znalosť Nemčiny
Do krásneho kúpeľného mestečka Bad Hönningen, neďaleko mesta Bonn, hľadáme láskavú opatrovateľku k 82-ročnému pánovi (180 cm, 120 kg), ktorý býva sám v rodinnom dome. Opatrovateľka má k dispozícii poschodie so samostatnou kúpeľňou, televíziou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť navštevuje 3 krát denne ošetrovateľská služba kvôli podávaniu inzulínu.
Zdravotný stav: pacient má amputovanú nohu a je ležiaci. Trpí stareckou slabosťou, je inkontinentný a má zavedený katéter. Taktiež má cukrovku a parkinsonovu chorobu. Pán si niekedy pospí aj poobede. Nočné vstávanie nie je potrebné, ale v prípade potreby je k dispozícií „babyfon“, keďže izba pacienta je na prízemí a izba opatrovateľky na poschodí.
Pohyblivosť : pacient je ležiaci, je potrebné ho polohovať. Má polohovaciu posteľ, k dispozícií je aj invalidný vozík a tzv. „Patientenlift“.
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1390 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, polohovanie, prípadne presun na vozík. Jej úlohou je taktiež starostlivosť o domácnosť, ako napríklad upratovanie, varenie a nákupy. Obchod sa nachádza v blízkosti domu. Pacient potrebuje k sebe láskavú osobu, niekoho kto mu bude nápomocný, bude mu robiť spoločnosť, či sa s ním rozprávať.
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka T. Blašková: 0948 666 881, t.blaskova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Meno: Agentúra VIP-Complet
Telefón: 0948688777
Lokalita: Bratislava
Cena: V texte


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy