Ponuka pre opatrovateľa/ľku

Ponúkam - 14.jún 2018
Mníchov – ponuka pre OPATROVATEĽA/ĽKU s nástupom od 2.07.2018/ turnus 2 MESIACE/ potrebná stredne pokročilá znalosť Nemčiny
Do krásneho veľkomesta Mníchov, hľadáme opatrovateľku k 66-ročnému pánovi (172 cm, 65 kg), ktorý býva sám v byte a nechová žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu s televíziou a pripojením na internet.
Stupeň ošetrenia: pacient je zaradený do 5. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť nenavštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacient je prevažne ležiaci a inak nemá žiadne závažné diagnózy. Po duševnej stránke je v poriadku. Nočné vstávanie sa nevyžaduje.
Pohyblivosť : je potrebný transfer z postele na vozík a pri návšteve toalety. V domácnosti je k dispozícií elektrický invalidný vozík, polohovacia posteľ a pomôcky na toalete.
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 2460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacienta, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, jedle, polohovanie, presun na vozík. Jej úlohou je po dohode taktiež starostlivosť o domácnosť (upratovanie, varenie a nákupy). Obchod sa nachádza približne 10 minút od domu. Pacient ocení spoločné trávenie času, zábavu alebo rozhovory.
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:
Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Meno: Agentúra VIP-Complet
Telefón: 0948688777
Lokalita: Bratislava
Cena: V texte


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy