Pracovná ponuka - Nemecko

Ponúkam - 14.jún 2018
Spoločnosť EDYMAX ponúka prácu v nemeckom meste Amberg v zlievarni.

Náplň práce:
- obsluhovanie strojov
- tavenie kovov
- nalievanie roztavených kovov do foriem
- čistenie odliatkov
- kontrola odliatkov

Miesto výkonu práce:
Nemecko - Amberg

Ubytovanie:
zabezpečené
+ príspevok 2€ na ubytovanie za každú odpracovanú hodinu max. do výšky mesačného nájmu = možnosť plne hradeného nájmu

Pracovný čas:
2-zmenná prevázka
06:00 - 14:00
14:00 - 22:00

Ponúkaný plat (brutto):
nástupná mzda 11,82€
po odpracovaní 3 mesiacov 12,16€
po odpracovaní 5 mesiacov 13,17€
po odpracovaní 7 mesiacov 14,58€
po odpracovaní 15 mesiacov 16,20€

+ príplatok za odpracované nadčasové hodiny 25%
+ príplatok za odpracované nočné hodiny 25%
+ príplatok za odpracované hodiny počas nedele 50%
+ príplatok za odpracované hodiny počas štátneho sviatku 100%
+ príplatok za neodpracované štátne sviatky počas prac. týždňa 100%

Strava:
- možnosť stravovania v areále formou bufetu alebo vlastná strava

Benefity:
+ pracovná zmluva so spoločnosťou EDYMAX
+ starostlivosť koordinátora priamo v Nemecku
+ rastúca mzda
+ príspevok na ubytovanie za odpracované hodiny
+ príspevok na jednosmerné náklady zo SR do Nemecka = autom aj autobusom
+ príspevok pre majiteľov osobných áut za používanie do práce 50€
+ zabezpečené pracovné oblečenie aj pracovné pomôcky
+ vyplácanie dovolenky vo výške priemerného zárobku v Nemecku v plnej výške

Požiadavky:
- základná znalosť nemeckého jazyka
- prax v odbore výhodou
- manuálna zručnosť
- čistý register trestov

V prípade Vášho záujmu o pracovnú ponuku mi prosím zašlite Váš životopis na mailovú adresu rkajzer@edymax.com a následne budeme vybraných uchádzačov kontaktovať.
Meno: Ing. Róbert Kajzer
Telefón: +421 905 570 991
Lokalita: Bratislava
Cena: V texte

Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)

web&design by Michal Šimonfy