Autonómne vykurovanie domu - Nodemcu v3

Predaj - 25.jún 2018
Webaplikácia inteligentného vykurovania domu.


Systém ponúka prehľadné web rozhranie, kde je možné v reálnom čase prezerať stav vašej domácnosti (atuálne teploty, aktuálne stavy výstupov - čerpadlo a termostat kotla)

Systém je uspôsobený pre meranie 6 teplôt, z čoho sa jedna využíva pre termostat, ktorý spína pec. Systém pracuje s hysterézou 0.5°C. Pri nastavenej teplote 20°C začne pri 19.50°C kúriť a vo vykurovaní pokračuje do 20.50°C.

Hysterézu je možné zmeniť. Druhá teplota je využitá pre vonkajšiu teplotu pre spínanie čerpadla vody (využitie najmä v chladných zimných mesiacoch). Všetko dokáže bežať autonómne - automaticky podľa logiky spomenutej vyššie. Na vyžiadanie je možné však stav zmeniť na ZAP/VYP, ako si žiada používateľ tejto webaplikácie.

Grafy aktuálneho dňa samozrejmosťou s vývojom každej teploty. Teplotné čidlá je možné umiestniť na strategické miesta, napríklad na rúru teplej vody pre sledovanie teploty, na kotol, alebo do jednotlivých izieb.
Prehľadné web rozhranie je v šablóne ControlR, ktorá ponúka interaktívne prvky webu. Stránka je responzívna, prispôsobí sa aj mobilu (na širku), tabletu. Do web rozhrania sa používateľ prihlásuje loginom, ktorý si môže zmeniť priamo v systéme.

Celý systém ponúka:
Real-time dáta o stave domácnosti
Ukladanie dát do databázy (raz za 4 minuty s prepisom dát starších ako 2 týždne)
Nastavenie teploty pre termostat
Nastavenie teploty pre čerpadlo
Zmena vykresľovaných názvov v tabuľke (výstupy a vstupy)
Reset dosky na diaľku
Zmena prihlasovacích údajov
Grafy
V úlohe mikrokontroléra je doska NodeMCU v3 Lolin, teplotné čidlá DS18B20 na OneWire zbernici, 2 kanálové relé pre výstupy. Cena je za kódy pre web (php a sql) + mikrokontróler, schému zapojenia.
Nutné uviesť adresu vášho webu pre správne nastavenie certifikátu do kódu. V prípade akýchkoľvek otázok ma prosím kontaktujte.
Meno: Martink
Lokalita: Poprad
Cena: 30 €


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy