Vykurovanie - web backend - multiuser

Predaj - 21.júl 2018
Ponúkam vyhotovený web backend napísaný v jazyku PHP, ktorý funguje ako zberná brána pre dáta od používateľov registrovaných na stránke. Každý registrovaný používateľ si zvolí hardvér, ktorý využíva - vývojovú dosku, prostredníctvom ktorej dáta odosiela na web.
Na výber má z:

Arduino + Ethernet shield W5100/W5500
NodeMCU (ESP8266)
ESP32

Stránka umožňuje nahrávať a prezerať až 4 teploty, pričom jedna z nich je regulačnou teplotou, ktorou sa riadi kúrenie v dome.


Kúrenie obsahuje 2 režimy
Automatika - spína sa na základe nameranej teploty, cieľovej so započítaním voliteľnej hysterézy (+-0,5 - 2°C)
Manuál - klasicky na vyžiadanie ZAP/VYP
Samozrejmesťou je aj reprezentácia nameraných teplôt počas dňa a ich vykreslenie do grafu priamo na webe. Webstránka umožňuje zmeniť názvy miestností/čidiel, z ktorých sa dáta berú, stránka vygeneruje zdrojový kód pre mikrokontróler, ukazuje stav pripojenia dosky (či je pripojená, čas poslednej prijatej informácie)


Viac informácii e-mailom.Aplikácia je svižná, ponúka zaujímavý spôsob zberu a reprezentácie dát v multiuser webaplikácii. Každý používateľ má jednoznačný identifikátor, ktorým môže na stránku dáta nahrať. Z administračného rozhrania je možné spammerov (dosky, ktoré odosielajú neplatné dáta zablokovať).


Nakoľko sú do systému integrované aj Arduino dosky s Ethernet shieldmi, ktoré nepodporujú HTTPS, je nutné mať ako HTTP, tak i HTTPS variantu stránky.


Každé zariadenie môže dáta na web poslať raz za minútu (ak odosiela častejšie, systém tieto dáta zahodí) - predchádza preplneniu databázy.


Systém používa MySQL databázu a sériu tabuliek pre používateľov, namerané dáta, stav kúrenia.

Systém je možné pretvoriť aj invertovane na chladenie.


Používateľ potrebuje okrem dosky aj relé - popis na webe
Meno: Martink
Lokalita: Poprad
Cena: Dohodou


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy