Ovládanie 16 relé cez Arduino a Ethernet

Predaj - 25.december 2018
Ponúkam naprogramovanú webaplikáciu pre ovládanie 16 relé. Vo webaplikácii figurujú dvaja používatelia, pričom si každý z nich ovláda svojich 8 relé. Jedným Arduinom sa stavy 16-tich relé čítajú a aplikujú na príslušný pin. Je možné ovládať kúrenie, žalúzie, spotrebiče, svetlá.


Je možné využiť 2x 8-kanálové elektromagnetické relé s maximálnym spínaným výkonom 10A na relé 230V AC, prípadne 2x 8-kanálové SSR relé s maximálnym spínaným výkonom 2A na relé nekapacitnej záťaže 230V AC. Webaplikácia umožňuje dvom používateľom v reálnom čase pristupovať a meniť ich nastavenia pre relé.

Jednoduché virtuálne tlačidlá na webe umožňujú jedným kliknutím zapnúť/vypnúť daný výstup. Webaplikácia používa Bootstrap Bare šablónu, ktorá je responzívna i pre mobilné zariadenia. Riešenie počíta s Arduinom Mega 1280/2560, ktoré má dostatočný počet pinov a dostatočne dimenzovaný regulátor. Používatelia si vzájomne relé nevidia. Pôvodne vyhotovené pre vykurovanie dvoch chát s dvomi vlastníkmi (jeden hostoval Arduino s Ethernetom).

Webaplikácia obsahuje:
Login systém
8 relé pre každého používateľa
Meniť názvy relé
Pozrieť si logy, kedy používateľ čo zapol/vypol
Pozrieť si zdrojový kód pre Arduino
Možnosť odhlásenia sa

Webaplikácia vyžaduje webserver na internete alebo v lokálnej sieti na HTTP protokole 80, nakoľko Arduino s Ethernetom nepodporuje SSL spojenia. Riešenie nepotrebuje databázu, ale môžu ju obsahovať.
Riešenie bez databázy uchováva logy a stavy relé v .txt súboroch. Riešenie s databázou uchováva dáta v mySQL databáze, odkiaľ sú reprodukované do čítaných .php súborov.

Viac informácií na https://arduino.php5.sk

Meno: Martink
Lokalita: Dolný Kubín
Cena: Dohodou


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy