Opatrovanie neďaleko Mníchova

Ponúkam - 29.január 2019
Burtenbach – OPATROVANIE neďaleko MNÍCHOVA s nástupom od 09.02.2019/potrebný VODIČSKÝ PREUKAZ/ s mierne pokročilou až pokročilou znalosť nemčiny

Do dedinky Burtenbach, ktorá sa nachádza neďaleko Mníchova, hľadáme opatrovateľku k 87-ročnej pani (160 cm, 60 kg), ktorá býva v byte spolu so svojim manželom. Pán má 91 rokov a nevyžaduje si zvýšenú starostlivosť, pomoc potrebuje len pri návšteve toalety. V domácnosti sa nechovajú žiadne domáce zvieratá. Opatrovateľka má k dispozícii samostatnú izbu.
Stupeň ošetrenia: pacientka je zaradená do 3. stupňa ošetrenia.
Potreba ošetrovateľskej služby: domácnosť kvôli rehabilitáciám navštevuje ošetrovateľská služba.
Zdravotný stav: pacientka trpí stareckou slabosťou, má problémy s orientáciou, vysoký krvný tlak, reumu a prekonala mozgovú porážku. Nočné vstávanie je potrebné príležitostne, kvôli návšteve toalety.
Pohyblivosť: pacientka sa pohybuje s pomocou, k dispozícií má rolátor.
Dĺžka turnusu: 1 mesiac/základná dĺžka turnusu, nástup: 09.02.2019
Ponúkaná mzda: 8,84€/hod. brutto
Orientačná čiastka za turnus do výšky 1460 € vrátane diét a príspevku na cestovný lístok (pre bližšie informácie sa kontaktujte na uvedených tel. číslach).
Opatrovateľka má v rámci tejto pozície za úlohu starostlivosť o pacientku, čo predstavuje pomoc pri osobnej hygiene, prezliekaní, pohybe, jedle. Pán potrebuje pomoc pri návšteve toalety. Na starosti má aj domáce práce ako upratovanie, varenie, nakupovanie. Kvôli návšteve lekárov je potrebné, aby mala opatrovateľka vodičský preukaz. Pán sa rád rozpráva, obaja ocenia spoločné trávenie času, prípadne prechádzky po okolí.
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu.
V prípade záujmu nás kontaktujte na uvedených číslach:

Koordinátorka L. Poórová: 0948 245 300, l.poorova@vip-pflege.eu
Odd. náboru: 0948 688 777, 0948 719 494, nabor@vip-pflege.eu
Meno: Agentúra VIP-Complet
Telefón: 0948688777
Lokalita: Bratislava
Cena: V texte


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy