Wifi teplomer pre ESP8266 - Client

Predaj - 14.február 2019
Ponúkam program pre ESP8266 (NodeMCU, Wemos, D1 a iné dosky s týmto čipom) pre meranie dvoch teplôt s použitím senzorov DS18B20 na OneWire zbernici v režime prístupového bodu.

Mikrokontróler sa pripojí do vašej LAN siete na vašu wifi sieť, odkiaľ sa naň viete pripojiť na jeho IP pridelenú DHCP serverom vašej siete, prípadne na jeho statickú IP adresu. Používateľ po zadaní IP adresy do prehliadača môže prezrieť aktuálne teploty. ESP odmeria dáta a vyobrazí ich pri každom refreshi stránky. Nemeria ich mimo vyžiadania používateľa.
Po dohode možné zmeniť senzory, prípadne merať iné veličiny, tlak vzduchu, vlhkosť, rýchlosť vetra, akceleráciu, náklon, otáčky motora, vzdialenosť a mnoho iného.


Dodávam vo svojich šablónach, prípadne po dohode viem vložiť aj do vašej šablóny, ktorá obsahuje HTML, CSS. ESP je pripojené do domácej wifi siete, nevysiela vlastnú SSID. Prístupové údaje do wifi siete, na ktorú sa ESP pripojí sú v programe ESP.

V ponuke i program s rovnakou funkcionalitou pre ESP8266 v AP móde, kedy ESP8266 vysiela vlastnú sieť a prideľuje IP adresy klientom, ktorí sa do nej pripájajú!
Meno: Martink
Lokalita: Poprad
Cena: Dohodou


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy