Boxer šteňatá na predaj

Podnájom - 15.júl 2013
Tu máme vrh pedigee boxer šteňatá na predaj, sú tam len dva vľavo. Oni sa narodila 14. júna a bude k dispozícii pre nás opustiť okolo druhej -. 9.srpna Budú plne KC registrované a prísť s 5 rodokmeni. Boli splodil z majstrovského červenej a bielej bobtail z boxerov Testwood tzv Testwood chytiť vietor (Niles) sa srdcom skóre 0 je matka 0 bodov, ako dobre a je 3 roky starý. Rodokmeň má mnoho šampiónov psov v ňom ako ste mohli vidieť na matky plemenných li záujem. Narodili sa veľmi zdravé a veľké. Sme prijímanie vkladov, takže neváhajte sa na nás obrátiť s prípadnými otázkami môžete mať.pliesredd@gmail.com
Ďakujem Mohol si to dovoliť, ak váš maznáčik ochorie alebo sa účastníkom dopravnej nehody? Priemerné náklady na návštevu k veterinárovi je viac než 280 libier u niektorých zložitejších procedúr, ako je liečenie zranenie chrbtice, ktoré by stáli viac ako 3000 libier.

Od púhych 4,00 libier za mesiac, môžete poistiť svojho domáceho maznáčika a každý veterinárny lekár účty by sa platia priamo vašej poisťovne. Hľadali sme po mnohých spoločenských poistných zmlúv, aby vám tie najlepšie ponuky sú k dispozícii na internete. Ak chcete načítať zadarmo online cenovú ponuku kliknite na odkaz nižšie.
Meno: mattscollins
Lokalita: Kežmarok
Cena: Dohodou


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy