Kočár pre dvojičky - Jane Twin Two

Predaj - 24.november 2013
Predáme kočík Jane Twin Two . Kočar vo výbornom stave po prvých majiteloch. Zakúpený v roku 2011 (posledný model), používaný iba 1,5 roka. Obsahuje športový kočar, 2ks vaničiek, ktoré sú aj autosedačky (vajíčka - majú vložku a striežku), 2ks nanožníkov, pršiplašť na športák. Viac fotiek možem poslať. Cena 600 EUR pri rýchlom jednaní dohoda možná


Kočík je originálne kupený ako športiak. Dokúpili sme 2ks vaničiek (Matrix) pre bábätká. Vaničky sú homologizované aj ako autosedačky pre skupinu 0+ (do 13 kg dieťaťa), čo znamená, že nemusíte mať samostatnú vaničku a samostatnú autosedačku. Našich malých sme v nich viezli aj z pôrodnice. Takže máte 2 v jednom, vaničku na kočár a vajíčko do auta. Keď idete autom tak babätka nemusíte vyťahovať z kočára. Proste prídete s kočárom ku autu, odkliknete vaničku a zapnete ju na zadnú sedačku. Bábätka sa Vám nezobudia, ako keby ste ich museli prekladať do vajíčka v aute.
Taktiež sme dokúpili original nánožníky na športák, ktoré určite oceníte vo vetre a v zime.

Značka JANE je jedna z najlepších firiem na výrobu kočárov a jedna z mála ktorá vyrába kvalitné dvojičkovské. Celé prevedenie kočara, ako aj použité materiály sú naozaj veľmi kvalitne a konštrukcia masívna. Materiál na striešky kočarikov, nanožníky aj vaničky sú z nepremokavého a neprefúkavého materiálu. Takže Vaše bábetká budú pekne v teple a suchu. Ak by prišiel naozaj silný dášť tak ku kočáru máme aj plastový pršiplášť, ktorým zakryjete celý kočár.


Meno: Jaro
Telefón: 0911630301
Lokalita: Púchov
Cena: 600 €


Odpovedať na inzerát

Text odpovede Zadajte Váš email: Koľko je 1 + 1? (zadajte číslo)web&design by Michal Šimonfy